Trwa ładowanie...

Spadł pierwszy śnieg na Pomorzu! Miasta są całe w białym puchu

• Na Pomorzu pojawiły się pierwsze opady śniegu
• Słuchacze Radia Gdańsk nadesłali zdjęcia, na których widać zaśnieżone tereny
• Radio ostrzega także kierowców o konieczności zmiany opon na zimowe

Share
Spadł pierwszy śnieg na Pomorzu! Miasta są całe w białym puchuŹródło: radiogdansk.pl / Słuchacze Radia Gdańsk
d4aq3wo

Śnieg pada od samego rana. Pomorscy kierowcy twierdzą, że już najwyższy czas na zmianę opon. Takiego zdania jest m.in. pani Kinga. Słuchacze donoszą, że biało zrobiło się też Borkowie i Straszynie. Śnieg z deszczem zaskoczył też kierowców w Gdyni, Wejherowie, Zakoniczynie. W Sopocie spadł grad.

- Sulęczyno na biało - pisze Zdzich. - W Stężycy już zima, sypie białym puchem - pozdrawia pani Anetta. W okolicach Rusocina deszcz ze śniegiem - to informacja od pana Marka. Słuchacze Radia Gdańsk ostrzegają przed opadami śniegu i nadsyłają zdjęcia.

- Przekornie obstawiam, że przyroda zrobi nam psikusa (podobnie jak w ostatnich latach) w postaci temperatury 10+ w listopadzie, grudniu i styczniu... I będziemy mieli biało, ale od kwiatów na drzewach - żartuje słuchacz Radia Gdańsk. Inny zamawia piosenkę: - Myślę, że już najwyższa pora na Jingle Bells.

Niska temperatura w połączeniu z opadami może spowodować, że na ulicach będzie miejscami ślisko. Kierowcy powinni szczególnie uważać na drogach Pomorza, a tym bardziej, zanim wyjadą z domów, powinni upewnić się, że zmienili już swoje opony na zimowe.

d4aq3wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aq3wo
d4aq3wo
Więcej tematów