Trwa ładowanie...

Trójka. Katarzyna Borowiecka odchodzi po 13 latach. "Postępująca korozja anteny"

Katarzyna Borowiecka po 13 latach odchodzi z radiowej Trójki. Dziennikarka kulturalna o złożeniu wypowiedzenia poinformowała w mediach społecznościowych. - Nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje teraz - napisała w sieci.

Share
Trójka. Katarzyna Borowiecka odchodzi po 13 latach. "Postępująca korozja anteny"
Źródło: Instagram.com
dluw0qo

Z radiową Trójką Katarzyna Borowiecka była związana od 2007 roku. Decyzję o odejściu z rozgłośni dziennikarka ogłosiła na swoim profilu na Instagramie.

"Właśnie złożyłam wypowiedzenie. Z ciężkim sercem, choć ta decyzja dojrzewała we mnie od dłuższego czasu" - stwierdziła Borowiecka.

dluw0qo

Jak dodała, główną przyczyną jej odejścia były przede wszystkim decyzje kierownictwa Trójki. - Kolejne fatalne, nieuzasadnione merytorycznie decyzje. Postępująca korozja anteny. Brak szacunku dla ludzi, brak szacunku dla warsztatu, brak szacunku dla radia. Jest we mnie od dawna dziwna mieszanka zadziwienia i wściekłości - dodała Borowiecka.

Ostatnimi programami, w których słuchacze mogli usłyszeć głos Katarzyny Borowieckiej był "ABC popkultury - zestaw powiększony" i "Klub Trójki".

"Jestem radiową fanatyczką, kibolką eteru. Ale na razie dziękuję mojej radiowej bandzie - Słuchaczkom i Słuchaczom - bez Was nie ma radia - napisała w mediach dziennikarka.

Zobacz też: Koronawirus. Polityk Lewicy o Łukaszu Szumowskim: "przyjaciel Polski". Ma jednak "ale"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dluw0qo

Podziel się opinią

Share
dluw0qo
dluw0qo
Więcej tematów