Trwa ładowanie...
d1v69i1
d1v69i1

Transfer Michała Kamińskiego? Paweł Kukiz stawia jeden warunek

- Kornel Morawiecki chce budować własną tożsamość, żeby wzmocnić pozycję wicepremiera Mateusza Morawieckiego. I kto wie, czy tutaj w pewnych kwestiach nie będziemy pracować razem. To nie jest wykluczone - mówił w #dziejesienazywo Paweł Kukiz. Wypowiedział się również ws. ewentualnego transferu do Kukiz'15 Michała Kamińskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1v69i1

Kukiz podkreślał, że ma doskonałe relacje z Kornelem Morawieckim, niezależnie od tego, czy jest on w klubie Kukiz'15, czy nie. - To nie ma znaczenia, ponieważ w zasadniczych kwestiach dotyczących dobra ojczyzny mówimy jednym głosem - tłumaczył.

Pytany, czy przyjąłby do swojego ruchu Michała Kamińskiego, który ma ostatnio problemy w PO, Kukiz stwierdził, że były spin doktor PiS "musi zrobić porządek sam ze sobą".

- Jeżeli będzie chciał się zbliżyć do Kukiz'15, najpierw musi przejść czyściec w postaci uczestnictwa w zespole parlamentarnym ds. zmiany ordynacji wyborczej na okręgi jednomandatowe. To musi wynikać z dobrej woli, a nie z interesu politycznego - zaznaczył Kukiz.

d1v69i1

Podziel się opinią

Share
d1v69i1
d1v69i1