Trwa ładowanie...
d4l3g9u

Tragiczny wypadek w łódzkiem. Znaleźli zwłoki w zatopionym samochodzie

Strażacy znaleźli ciało mężczyzny w samochodzie, który zatonął w rzece Rawce. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną tragedii. Do wypadku doszło w w miejscowości Sierzchów (woj. łódzkie) - podaje RMF FM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejsce zdarzenia przyjechało 12 zastępów straży pożarnej.
Na miejsce zdarzenia przyjechało 12 zastępów straży pożarnej. (Agencja Gazeta, Fot: Dariusz Borowicz)
d4l3g9u

- Strażacy w sobotę przed południem odnaleźli w rzece Rawce samochód marki Fiat Uno, w którym znajdowały się zwłoki młodego mężczyzny. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która obecnie bada okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora - poinformowała podkom. Anna Szymczak z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach na atenie RMF FM.

Nie mógł wydostać się z zatopionego samochodu

Udział w akcji ratunkowej brało 12 zastępów straży pożarnej. Nurkowie nie znaleźli nikogo więcej w zatopionym samochodzie. Teraz śledzczy badają okoliczności wypadku.

Jak powiedziała Szymczak, kierowca mógł wypaść z drogi i wjechać do znajdującej się obok rzeki. W miejscu wypadku jest ona głęboka na około 4 metry. Dotychczasowe ustalenia policjantów wskazują, że przyczyną śmierci kierowcy było utonięcie. Nie mógł on wydostać się z zatopionego samochodu.

Źródło: rmf24.pl

d4l3g9u

Podziel się opinią

Share
d4l3g9u
d4l3g9u
Więcej tematów