Trwa ładowanie...
dnuu1l7

Tragiczny finał poszukiwań wędkarzy na Zalewie Sulejowskim

Od dwóch dni policjanci i strażacy poszukiwali dwóch wędkarzy, którzy wyjechali nad Zalew Sulejowski (woj. łódzkie). W niedzielę znaleziono ciało pierwszego z nich, a w poniedziałek drugiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z zalewu wyłowiono ciała dwóch wędkarzy.
Z zalewu wyłowiono ciała dwóch wędkarzy. (Policja)
dnuu1l7

Mężczyźni zaginęli w piątek 9 listopada. W sobotę ich żony zawiadomiły policję w Opocznie, że poprzedniego dnia wieczorem urwał się ich kontakt z mężami. Dwaj mężczyźni w wieku 38 i 39 lat, mieszkańcy powiatu piotrkowskiego, pojechali na ryby nad Zalew Sulejowski.

Zaraz po zgłoszeniu policjanci zaczęli sprawdzać linię brzegową zalewu. W pobliżu miejscowości Karolinów w powiecie tomaszowskim znaleźli obozowisko zaginionych i ich samochód. Brakowało łodzi, którą mężczyźni wykorzystywali do połowu. W poszukiwania włączono także strażaków. W niedzielę pięciu nurków z Państwowej Straży Pożarnej sprawdzało zalew w pobliżu obozowiska. Około godz. 16.00 jeden z nich znalazł na dnie ciało 39-letniego mężczyzny.

   Policja
(Policja)

W poniedziałek wznowiono poszukiwania. Około godz. 12.00 nurkowie wydobyli ciało drugiego mężczyzny, 38-latka. Wyłowiono też łódź wędkarzy. Okoliczności ich śmierci wyjaśniają policjanci z tomaszowskiej komendy powiatowej pod nazdorem prokuratury.

dnuu1l7

Źródło: Policja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dnuu1l7

Podziel się opinią

Share
dnuu1l7
dnuu1l7
Więcej tematów