Trwa ładowanie...
d2h2qs0

Tragedia w Mikołowie, nie żyją dwie nastolatki. 31-letni kierowca usłyszał zarzuty

Do dramatycznego wypadku doszło 20 listopada na DK nr 44 w województwie śląskim. Dwie osoby nie żyją, a trzecia jest poważnie ranna. 31-letni Arkadiusz O., który doprowadził do śmiertelnego potrącenia, usłyszał już zarzuty. Kierowca nie przyznaje się do winy i odmówił składania wyjaśnień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała kierowcę za spowodowanie wypadku
Policja zatrzymała kierowcę za spowodowanie wypadku (East News, Fot: LUKASZ SOLSKI)
d2h2qs0

Wypadek wydarzył się na skrzyżowaniu drogi krajowej "nr 44 z ul. Podleską. Audi wjechało w grupę osób, które przechodziły przez oznakowane przejście dla pieszych.

- Nie żyją dwie nastolatki. 12-latka zmarła tuż po uderzeniu przez samochód na miejscu. Nie udało się też uratować rannej 14-latki, która zmarła w karetce mimo reanimacji. 20-letni mężczyzna walczy o życie w szpitalu - powiedziała Wirtualnej Polsce st. sierż. Ewa Sikora z policji w Mikołowie.

Kierowca odmówił składania zeznań

Zatrzymano 31-letniego mieszkańca Tychów. Arkadiusz O. był trzeźwy. Teraz usłyszał zarzuty prokuratorskie. Nie przyznaje się jednak do winy, odmówił także składania wyjaśnień.

   google maps
(google maps)

Prokuratura dodała, że nie ma jeszcze wyników badań toksykologicznych. Dodatkowo wystąpi do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 31-letniego mężczyzny.

d2h2qs0

Brawura na drodze. Tak łamią przepisy - zobacz

d2h2qs0

Podziel się opinią

Share
d2h2qs0
d2h2qs0
Więcej tematów