Trwa ładowanie...
d30h93v

Tragedia w Gnieźnie. Nie żyje młody aktor, który wypadł z balkonu

Z pierwszego piętra kamienicy w centrum Gniezna wypadł 24-letni mężczyzna. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, ale jego życia nie udało się uratować. Zmarłym okazał się aktor miejscowego teatru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia w Gnieźnie. Nie żyje młody aktor, który wypadł z balkonu
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d30h93v

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę około godz. 1.

- Jak ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego wypadł z balkonu znajdującego się na pierwszym piętrze jednej z gnieźnieńskich kamienic - relacjonuje Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie, a następnie do Poznania. Niestety, nie udało się go uratować.

d30h93v

Jak się okazało, zmarłym mężczyzną był Mariusz Krakowiak – młody aktor Teatru Fredry w Gnieźnie. Absolwent łódzkiej szkoły filmowej zaledwie tydzień wcześniej rozpoczął swoją profesjonalną karierę, debiutując na scenie rolą Knota w spektaklu „Pinokio”.

„Był artystą o głębokim wnętrzu, wspaniałej aparycji scenicznej, a swym entuzjazmem i miłością do teatru zarażał wszystkich wokół siebie” – czytamy w komunikacie wydanym przez dyrekcję teatru.

Dokładne przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

d30h93v

Podziel się opinią

Share
d30h93v
d30h93v
Więcej tematów