Trwa ładowanie...
d3o6jn8

Tragedia w Bydgoszczy. Dlaczego nie postawiono zarzutów?

Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa dwumiesięcznych bliźniąt z Bydgoszczy. Choć według wstępnych wyników sekcji zwłok dzieci miały zostać utopione, nikomu nie postawiono zarzutów. Śledczy mają ku temu powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W środę wykonano dwie sekcje zwłok dzieci, znalezionych w mieszkaniu w Bydgoszczy
W środę wykonano dwie sekcje zwłok dzieci, znalezionych w mieszkaniu w Bydgoszczy (Newspix)
d3o6jn8

Nikt nie usłyszał żadnych zarzutów w związku ze śmiercią dwumiesięcznych bliźniąt z Bydgoszczy. Prokuratura wyjaśniła dlaczego.

- Jeżeli materiał dowodowy uzasadni wydanie takiego postanowienia, prokurator niezwłocznie takie postanowienie sporządzi. Musimy mieć taką sytuację, gdy będzie można wykonać czynności z udziałem ewentualnie osoby podejrzanej - podkreśliła Agnieszka Adamska-Okońska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

Przypomnijmy, że matka ze względu na swój stan psychiczny nie może zostać przesłuchana. Ojciec dzieci przebywa w szpitalu w Bydgoszczy.

d3o6jn8

Zobacz też: Borys Budka odpowiada Zbigniewowi Ziobrze: wyjątkowa hipokryzja

W sprawie prowadzone jest śledztwo w kierunku zabójstwa. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci dzieci było utopienie - wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok.

d3o6jn8

Bydgoszcz. Kulisy tragedii

W poniedziałek w jednym z mieszkań w Bydgoszczy służby znalazły ciała dwóch bliźniąt. Była też ich matka. Została przewieziona do szpitala w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Kobieta choruje na depresję poporodową. 40-latką opiekował się mąż. W poniedziałek musiał wyjść z mieszkania i poprosił sąsiadkę, by za jakiś czas do niego zajrzała. To ona znalazła niemowlęta, które nie dawały oznak życia, i wezwała pomoc.

Według nieoficjalnych informacji matka niemowląt chciała popełnić samobójstwo - zażyła dużą dawkę tabletek. Teraz kobieta przebywa na oddziale szpitala psychiatrycznego w Świeciu. Nie wiadomo, kiedy przeprowadzone zostaną z nią dalsze czynności.

By ustalić przyczyny śmierci dzieci, zlecono dodatkowe badania, między innymi fizykochemiczne krwi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3o6jn8

Podziel się opinią

Share

d3o6jn8

d3o6jn8
Więcej tematów