Trwa ładowanie...

Tragedia nad Bałtykiem. Nie żyją dwie kobiety

Akcja ratunkowa w Kołobrzegu. Do Bałtyku wpadło czworo spadochroniarzy. Dwóm mężczyznom udało się wydostać na plażę. Dwie kobiety wydobyli ratownicy. Nie udało się ich uratować.
Share
Kołobrzeg. W akcji brała udział Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa
Kołobrzeg. W akcji brała udział Morska Służba Poszukiwania i RatownictwaŹródło: East News, Fot: Michał Świderski
d2vy4ec

Czworo skoczków spadochronowych miało wylądować wieczorem na lądzie w okolicach Podczela - podaje Radio Koszalin. Silny wiatr zwiał ich jednak w stronę Bałtyku i byli zmuszeni lądować w wodzie.

Dwóch spadochroniarzy udało się zlokalizować i szybko wyciągnąć z wody. Kobiety znaleziono później.

- Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut, ale nie przyniosła efektu - poinformował w rozmowie z TVN24 Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej.

d2vy4ec

Jak wyjaśnia portal e-kg.pl, kobiety były obciążone sprzętem i mogły przebywać pod wodą nawet 20 minut. Według RMF FM miały 19 i 21 lat.

   google maps
Źródło: google maps

W akcji uczestniczyły zespoły Państwowej Straży Pożarnej, Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa, WOPR oraz policja.

d2vy4ec

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Zobacz także: Wraki zaśmiecają przestrzeń. Porzucane są też luksusowe auta

d2vy4ec

Podziel się opinią

Share
d2vy4ec
d2vy4ec
Więcej tematów