Trwa ładowanie...
d2l6l4r

Tomaszewski kandydatem regionów RS AWS na szefa sztabu Akcji

Na wtorkowym spotkaniu szefowie regionów RS AWS i kilkudziesięciu członków rady politycznej Ruchu zaproponowali, by Janusz Tomaszewski został szefem sztabu wyborczego AWS - powiedział rzecznik RS Marek Markiewicz.

d2l6l4r
d2l6l4r

Dodał, że uczestnicy spotkania zaproponowali na szefa komitetu wyborczego dwóch kandydatów - Andrzeja Smirnowa i Krzysztofa Piesiewicza, o ile premier Jerzy Buzek nie zdecyduje się objąć tej funkcji. Dodał, że jest to odpowiedź na prośbę premiera o propozycje kandydatur na funkcje w komitecie wyborczym.

Ponieważ uczestnicy spotkania uzgodnili, by w trosce o dobro partii nie rozpowszechniać informacji, Markiewicz odmówił podania dalszych szczegółów uzgodnień.

Tymczasem politycy prawicy zapowiadają, że ostateczne decyzje co do kształtu prawicowych komitetów wyborczych zostaną ogłoszone w środę przed południem. Ostatnie rozmowy na ten temat mają być jeszcze prowadzone we wtorek wieczorem, po powrocie premiera z Brukseli. Planowane jest kolejne spotkanie na szczycie, z udziałem liderów wszystkich najważniejszych ugrupowań.(an)

d2l6l4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l6l4r
Więcej tematów