Trwa ładowanie...
d5vmlo2

Tomasz Raczek bez audycji w TOK FM. "Program nie wróci na antenę"

Zmiany w TOK FM. Radio zrezygnowało z wieczornego pasma, w którym audycję "Szczerotok" prowadził Tomasz Raczek. "Dziękuję wszystkim współpracownikom, gościom i słuchaczom za 5 lat bliskości" - pisze dziennikarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Salon radia Tok FM" z udziałem Tomasza Raczka zadebiutował w ramówce jesienią 2012 roku
"Salon radia Tok FM" z udziałem Tomasza Raczka zadebiutował w ramówce jesienią 2012 roku (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Orzechowski)
d5vmlo2

O szczegółach jako pierwszy poinformował serwis press.pl.

Po zakończeniu akcji "Usłysz swoje miasto" i drugiej turze wyborów samorządowych, w wieczornej ramówce TOK FM ma być nadawany nowy program realizowany z udziałem słuchaczy. Od września w tym paśmie był emitowany "Hyde park", który - jak poinformowała w rozmowie z portalem rzeczniczka Agory Agata Staniszewska - "spotkał się z wyjątkowym zainteresowaniem odbiorców i odniósł ogromny sukces". - W związku z tym na antenę stacji nie powrócą już audycje pasma "Salon radia Tok FM" - dodała rzeczniczka.

Informację potwierdził na Twitterze Tomasz Raczek. "Dziękuję wszystkim współpracownikom, gościom i słuchaczom za 5 lat bliskości podczas środowych audycji SZCZEROTOK w radiu TOK FM. Dostałem wiadomość, że po zakończeniu kampanii wyborczej, która wymiotła kilka pozycji z ramówki, program nie wróci już na antenę" - napisał.

"Salon radia Tok FM" zadebiutował w ramówce TOK FM jesienią 2012 roku. Obok programu "Szczerotok" Tomasza Raczka w paśmie nadawane były: "Teraz Solska!" Joanny Solskiej, "Piąteczek" Wojciecha Orlińskiego, "Goście Passenta" Daniela Passenta i "Nasłuchiwanie" Jerzego Sosnowskiego.

d5vmlo2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: W PiS-ie polecą głowy? Sławomir Neumann komentuje. Padły konkretne nazwiska

d5vmlo2

Podziel się opinią

Share

d5vmlo2

d5vmlo2
Więcej tematów