Trwa ładowanie...
d20sler
11-02-2015 08:55

Tomasz Nałęcz: jeśli Duda miałby być takim prezydentem, jak urzędnikiem, to odradzam

- Nowoczesna Polska to jedno z jego haseł - stwierdził w TVN24 Zbigniew Ziobro, pozytywnie oceniając pracę kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy na państwowych stanowiskach. Nie zgodził się z nim Tomasz Nałęcz. - Jeśli miałby być takim prezydentem, jakim był urzędnikiem [w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego], to przestrzegam przed tym. W tych działach, za które odpowiadał, było najwięcej opóźnień, najwięcej spraw niezałatwionych - stwierdził doradca prezydenta.

Share
d20sler

Andrzej Duda w latach 2008-2010 był podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

W sobotę odbyła się konwencja kandydata PiS na prezydenta. Jeszcze przed jej rozpoczęciem zapowiadano, że będzie to impreza w "amerykańskim stylu". Na scenie wystąpiła m.in. Beata Szydło, córka Czesława Niemena - Natalia Niemen, Janusz Rewiński oraz Jerzy Zelnik.

Sam Andrzej Duda w swoim przemówieniu dużo miejsca poświęcił osobie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kandydat PiS krytykował Bronisława Komorowskiego za brak zaangażowania w rozwiązanie problemów górników i rolników.

d20sler

W poniedziałek Duda wraz ze swoim sztabem wyborczym wyruszył w podróż po Polsce Dudabusem. Pierwszym przystankiem była Ostrów Mazowiecka.

Zobacz również

d20sler
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20sler
d20sler
Więcej tematów