Tomasz Lepper ma poważne kłopoty. Komornik licytuje mu majątek

Syn Andrzeja Leppera po raz kolejny narobił sobie problemów. Do akcji wkroczył komornik, który zlicytował ciągnik, a teraz bierze się za 15 hektarów należących do niego gruntów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rolnik straci grunty o wartości 600 tys. zł
Rolnik straci grunty o wartości 600 tys. zł (eastnews, Fot: PIOTR PIWOWARSKI)
WP

Jak ustalił "Super Express, kłopoty Tomasz Leppera wynikają z długów, jakie ma u firm leasingowych i dostawców nawozów. A to nie pierwszy raz, kiedy syn szefa Samoobrony ma komornika na karku.

Rolnikowi zlicytowano już za 158 tys. zł markowy ciągnik. Zainteresowanych kupnem było kilkanaście osób, które przyjechały z całej Polski. Cena wywoławcza została przebita o prawie 30 tys. zł. Ale teraz pod młotek pójdzie znacznie cenniejsza nieruchomość.

WP

Ziemia Leppera o wartości ponad 600 tys. zł trafi na licytację

- 16 stycznia będę licytować 15 ha gruntów rolnych dłużnika o wartości ponad 600 tys. zł. Zainteresowanie jest duże, licytacja powinna dojść do skutku - zdradza Karol Cygert, komornik przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie.

Samobójstwo Leppera - nowe okoliczności

WP

Kariera Tomasza Leppera idzie jak po grudzie. W wyborach do samorządu ubiegał się o miejsce w z listy SLD. Wcześniej otrzymał rekomendację na listę wyborczą PO. Nie uzyskał jednak wystarczającej liczby głosów.

Polub WP Wiadomości
WP
WP