ycipk-27z2vm

Tomasz Komenda spełnia właśnie swoje wielkie marzenie. Spotkał się papieżem

Tomasz Komenda wyjechał za granicę. Jak udało nam się ustalić, przebywa właśnie we Włoszech. Jego wielkim marzeniem była wizyta w Watykanie i właśnie je spełnia. Spotkał się też z papieżem Franciszkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Komenda z papieżem Franciszkiem
Tomasz Komenda z papieżem Franciszkiem (East News)
ycipk-27z2vm

Tomasz Komenda przyznał, że nie jest osobą wierzącą. Jego rodzina próbowała jednak zorganizować mu wejście na audiencję u papieża Franciszka. W końcu się udało. Niesłusznie skazany za morderstwo mężczyzna spotkał się z papieżem Franciszkiem i odwiedził grób Jana Pawła II.

Nie żyje kluczowy świadek ws. Tomasza Komendy

- Tomasz musiał trochę odsapnąć od mediów, prokuratury, całej tej sprawy i towarzyszącego jej zamieszania. Przebywa za granicą, ale wkrótce wraca. Zbiera siły na walkę o odszkodowanie – mówi Wirtualnej Polsce Zbigniew Ćwiąkalski, pełnomocnik Komendy.

ycipk-27z2vm
Tomasz Komenda z matką  w Watykanie East News
Podziel się

O wyjeździe do Watykanu mówił po wyjściu na wolność Tomasz Komenda. - Nie jestem osobą wierzącą. Nie miałem zaufania do ludzi z zakładu karnego i nie korzystałem z posługi kapelana. Chciałbym jednak w przyszłości odwiedzić Watykan i odwiedzić grób papieża Jana Pawła II – mówi mediom Tomasz Komenda.

Tomasz Komenda uniewinniony, ale rodzice zamordowanej przeżywają koszmar

ycipk-27z2vm

Po powrocie do Polski niewinnie skazany wraz ze swoim pełnomocnikiem złożą pozew o odszkodowanie za to, że spędził w więzieniu 18 lat. Wniosek opiewa na 18 milionów złotych. Przed Tomaszem Komendą także jeszcze co najmniej jedno przesłuchanie w prokuraturze. To element postępowania dotyczącego nieprawidłowości przy skazaniu i pobycie mężczyzny w więzieniu. Prowadzi je Prokuratura Okręgowa w Łodzi. Kilka dni temu zmarł jeden z najważniejszych świadków w tej sprawie. Śledczy poinformowali o tym, że Dorota P. która obciążyła Tomasza Komendę, zmarła w szpitalu we Wrocławiu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Tomasz Komenda o swoich marzeniach

ycipk-27z2vm
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-27z2vm

ycipk-27z2vm
ycipk-27z2vm