Trwa ładowanie...

To zdjęcie przejdzie do historii. Wśród pierwszych dam na szczycie NATO znalazł się mąż premiera Luksemburga

Szczyt NATO to nie tylko okazja do spotkania nie tylko dla przywódców państw członkowskich, ale także dla ich partnerek i partnerów. W większości przypadków mowa tu o pierwszych damach, tym razem jednak wśród kobiet pojawił się rodzynek - mąż Xaviera Bettela, premiera Wielkiego Księstwa Luksemburga.

To zdjęcie przejdzie do historii. Wśród pierwszych dam na szczycie NATO znalazł się mąż premiera LuksemburgaŹródło: PAP
d1afzez
d1afzez

Gauthier Destenay wyróżnia się spośród towarzyszek prezydentów i premierów. Na zdjęciu jest nie tylko jedynym mężczyzną, ale też jedynym homoseksualistą. Jego orientacja seksualna może zresztą tłumaczyć brak uśmiechu na twarzy konserwatywnej Emine Erdoğan, żony prezydenta Turcji. Na zdjęciu znajdują się także Brigitte Macron i Melania Trump.

W przypadku żony francuskiego premiera tematem dyskusji jest jej wiek - jest o 24 lata starsza od męża. Kontrowersje budzą także okoliczności, w jakich narodził się ich związek. Brigitte poznała Emmanuela gdy była mężatką, nauczycielką swojego obecnego partnera, który był wówczas niepełnoletni.

Melania Trump z kolei w ostatnim czasie swoim zachowaniem sprowokowała dyskusje na temat związku z prezydentem USA. Na jednym z nagrań w Brukseli widać jak Pierwsza Adama odtrąca dłoń swojego męża. Eksperci od mowy ciała od dawna sugerują chłodne stosunki pierwszej pary USA.

d1afzez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1afzez
Więcej tematów