Trwa ładowanie...
d6k3epv
zagadka

To zdjęcie podbija sieć. Nikt nie może znaleźć wężą

Jeden z internautów opublikowałl zdjęcie, na którym ukryty jest wąż. Zwierze tak sprytnie wtopiło się w tło, że odnalezienie go jest niemalże niemożliwe. Wyzwanie podjęły setki użytkowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To zdjęcie podbija sieć. Nikt nie może znaleźć wężą
(twitter.com, Fot: @SssnakeySci)
d6k3epv

Zdjęcie zrostało zrobione w Teksasie. Internautka o nicku Helen, otrzymała fotografię od obserwujacego jej kontro użytkownika.

    twitter.com
(twitter.com, Fot: @SssnakeySci)

Dziewczyna postanowiła opublikować niezwykłe zdjęcie. "Potraficie zlokalizować węża?" zapytała w poście. Na zdjęcie zareagowało ponad tysiąc interneutów, niewielu jednak udało się odnaleźć zakamuflowane zwierzę. Jeśli nadal nie udało ci się odnaleźć węża, odpowiedź znajduje sie na końcu artykułu.

d6k3epv

Na świecie występuje ok. 3000 gatunków węży. W Polsce żyje zaledwie 5 : gniewosz plamisty, Eskulapa, zaskroniec rybołów, zaskroniec zwyczajny, żmija zygzakowata. Prawie wszystkie gatunki są niejadowite, z wyjątkiem ostatniego. Ukąszenie żmiji zygzakowatej może być bardzo groźne, objawia się m.in. martwicą tkanek, zmiejszeniem kszepliwości krwi czy zaburzeniami rytmu sercarytmu serca. W przypadku ukąszenia należy jak najszybciej wewzwać pomoc.

    twitter.com
(twitter.com, Fot: abracadactor)

Oprac.: Marianna Fijewska

d6k3epv

Podziel się opinią

Share
d6k3epv
d6k3epv
Więcej tematów