Trwa ładowanie...
zagadka
29-04-2017 19:33

To zdjęcie podbija sieć. Nikt nie może znaleźć wężą

Jeden z internautów opublikowałl zdjęcie, na którym ukryty jest wąż. Zwierze tak sprytnie wtopiło się w tło, że odnalezienie go jest niemalże niemożliwe. Wyzwanie podjęły setki użytkowników.

To zdjęcie podbija sieć. Nikt nie może znaleźć wężąŹródło: twitter.com, fot: @SssnakeySci
d4dtvhc
d4dtvhc

Zdjęcie zrostało zrobione w Teksasie. Internautka o nicku Helen, otrzymała fotografię od obserwujacego jej kontro użytkownika.

twitter.com
Źródło: twitter.com, fot: @SssnakeySci

Dziewczyna postanowiła opublikować niezwykłe zdjęcie. "Potraficie zlokalizować węża?" zapytała w poście. Na zdjęcie zareagowało ponad tysiąc interneutów, niewielu jednak udało się odnaleźć zakamuflowane zwierzę. Jeśli nadal nie udało ci się odnaleźć węża, odpowiedź znajduje sie na końcu artykułu.

d4dtvhc

Na świecie występuje ok. 3000 gatunków węży. W Polsce żyje zaledwie 5 : gniewosz plamisty, Eskulapa, zaskroniec rybołów, zaskroniec zwyczajny, żmija zygzakowata. Prawie wszystkie gatunki są niejadowite, z wyjątkiem ostatniego. Ukąszenie żmiji zygzakowatej może być bardzo groźne, objawia się m.in. martwicą tkanek, zmiejszeniem kszepliwości krwi czy zaburzeniami rytmu sercarytmu serca. W przypadku ukąszenia należy jak najszybciej wewzwać pomoc.

twitter.com
Źródło: twitter.com, fot: abracadactor

Oprac.: Marianna Fijewska

d4dtvhc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dtvhc
Więcej tematów