Trwa ładowanie...
d2hdlor

To nie będzie idealny sylwester. Są ostrzeżenia

31 grudnia pogoda nie będzie łaskawa dla większości z nas. Popada, a miejscami mocno zawieje. Ostatni dzień roku zacznie się jednak od oblodzeń, przed którymi ostrzega się aż 8 województw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester nie zapowiada się najlepiej
Sylwester nie zapowiada się najlepiej (flickr.com, Fot: Sven Hoffmann)
d2hdlor

Już w nocy z 30 na 31 grudnia trzeba liczyć się z dużymi zachmurzeniem i opadami – na wschodzie spadnie śnieg, w Pomorze po Górny Śląsk i zachodnią Małopolskę uderzy deszcz ze śniegiem, w wielu miejscach należy spodziewać się gołoledzi. Termometry pokażą od -3 stopni Celsjusza na wschodzie, 0 stopni w centrum oraz 3 stopnie na zachodzie i nad morzem. Do tego będzie wiało, najbardziej na Pomorzu i w górach, gdzie wiatr w porywach osiągnie 100 km/h.

W niedzielę po godzinie 7:30 sytuacja nieco się poprawi – temperatura ma się podnieść, minimalnie wyniesie 3 stopnie Celsjusza na południu i 0 stopni w okolicach Karpat. Na Podkarpaciu za to będzie wiać i to mocno. Przed wiatrem ostrzega teraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Synoptycy radzą uważać mieszkańcom 2 województw: zachodnio-pomorskiego i pomorskiego.

d2hdlor

Podziel się opinią

Share

d2hdlor

d2hdlor
Więcej tematów