Trwa ładowanie...

"To był taki żarcik". Teresa Bochwic postanowiła jednak wytłumaczyć się z niefortunnego tweeta

Na usunięciu wpisu się nie skończyło. Wiceprzewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Teresa Bochwic postanowiła odnieść się do fali krytyki, jaka na nią spadła. Jak się wytłumaczyła ze słów "Jedynki słuchały w dużej części stare ubeki"? Przyznała, że chciała zażartować, ale jej nie wyszło.

"To był taki żarcik". Teresa Bochwic postanowiła jednak wytłumaczyć się z niefortunnego tweetaŹródło: PAP, fot: Rafał Guz
d3zjpex
d3zjpex

Bochwic po krytycznych komentarzach wobec jej osoby stwierdziła, że internauci nie potrafią przyjąć do wiadomości, że w mediach społecznościowych pisze we własnym imieniu, a nie jako członek KRRiT. - To było moje prywatne stanowisko, ale widać, dla odbiorców ja, jako Teresa Bochwic i jako członek KRRiT, to jedno - powiedziała w rozmowie z "Presserwisem".

- Przyznaję, że to był taki żarcik, ale nie najlepszych lotów. Przepraszam wszystkich, których uraziłam - dodała.

Zobacz też: Nowy abonament RTV. Zmiany w projekcie ustawy

Co takiego zrobiła? Skomentowała jeden z wpisów Marcina Palade, byłego wiceprezesa Polskiego Radia, a od stycznia do kwietnia 2016 roku członka zarządu PR, z najnowszymi danymi dotyczącymi słuchalności stacji radiowych. Wynika z nich, że "Jedynka" traci słuchaczy. - Jedynki słuchały w dużej części stare ubeki, wiadomo latami z kontaktu ze słuchaczami. Już nie słuchają. Młodzi i tak nie będą tego słuchać - oceniła Bochwic.

d3zjpex

Jej słowa spotkały się z niezadowoleniem odbiorów. Z tego powodu usunęła post. Później na poważnie odniosła się do spadku słuchalności "Jedynki". - Bardzo smucą mnie te wyniki. Trudno jednak jednoznacznie określić przyczyny tych spadków - powiedziała.

Nie pierwszy "nie najlepszych lotów" post

W czerwcu Bochwic skomentowała wpis jednego z internautów. Użyła tylko jednego słowa "brawo". Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego gdyby nie post, pod którym go zamieściła. - Chcę powszechnego abonamentu po to by Kurski zarżnął TVN i Polsat. Zabrał im imprezy sportowe i zmusił do jeszcze większej emisji reklam - o tych słowach mowa.

Internauci nie odpuszczali i domagali się konsekwencji dla Bochwic. Ona sam tak tłumaczyła się z pozornie niewinnego "brawo": - Wyjaśniam, ze mój komentarz na TT "Brawo" dotyczył pochwały deklaracji o płaceniu abonamentu za RTV; którym życzę, by były jak najlepsze.

Źródło: Press/WP

d3zjpex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zjpex
Więcej tematów