Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym zielonym bzem

Na urodowej mapie Warszawy powstało nowe miejsce, które przyciąga pacjentów wyjątkowym podejściem do zabiegów medycyny estetycznej. Jako pierwsze w Polsce kreuje nowe trendy: „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej, które są synonimami indywidualnego podejścia bez wszechobecnego pośpiechu. Przekraczając progi powstałej w maju na Saskiej Kępie nowej kliniki można przenieść się w inny wymiar – wymiar SC Beauty Clinic.

Share
To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym zielonym bzem
Źródło: Materiały prasowe
d17xiq7

SC Beauty Clinic to nowa klinika medycyny estetycznej mieszcząca się w niezwykle urokliwym miejscu Warszawy – na Saskiej Kępie. I tak, jak wyjątkowością wyróżnia się ta część stolicy, tak samo nieprzeciętne jest miejsce mieszczące się przy Saskiej 5e. Hołdując idei slow, SC Beauty Clinic dba, aby wykonywane zabiegi estetyczne były nie tylko działaniem lekarskim czy kosmetycznym nastawionym na osiągnięcie określonego celu, ale również przeżyciem, procesem, który ma odprężać, przynieść wytchnienie od codziennego zgiełku i pędu. Dlatego już od progu pacjentom zapewniany jest komfort w postaci solfeżowej relaksacyjnej muzyki, świeżo palonej kawy, naturalnej alkalicznej wody, kącika relaksu… A to tylko niektóre aspekty realizowanego przez klinikę nowego trendu „slow beauty”.

SC Beauty Clinic to również indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko w sferze idei slow oraz troski o poczucie bezpieczeństwa i komfortu, zapewnianych przez profesjonalizm zespołu oraz przytulne, ciepłe wnętrza, dające uczucie swobody. Klinika stosuje koncepcję kosmetologii personalizowanej. Polega ona na indywidualnym, doborze sposobu leczenia – celem specjalistów SC Beauty Clinic jest znalezienie przyczyny problemu estetycznego, a nie tylko jego skutku, i pod tym kątem wybierana jest metoda kuracji.

d17xiq7

Usuwanie rozstępów, usuwanie blizn czy usuwanie cellulitu, poprzedzone określeniem źródła ich pochodzenia, wykonywane są przy pomocą zaawansowanego technologicznie sprzętu. Radiofrekwencja mikroigłowa ELLISYS DUO® daje doskonałe efekty w walce z wieloma dolegliwościami. Wykorzystywany w SC Beauty Clinic RF mikroigłowy uznawany jest za najbardziej wszechstronny i jeden z najlepszych na świecie. To urządzenie wykorzystujące monopolarne oraz bipolarne RF (1 MHz) do miejscowej termolizy tkanek bezpośrednio w miejscu przeznaczenia.

SC Beauty Clinic to miejsce łączące dbałość o przyjazną, relaksacyjną atmosferę z pełnym profesjonalizmem w leczeniu. Komfort pacjenta zapewniają bezpieczeństwo i najwyższa jakość świadczonych usług, gwarantowana przez wykwalifikowany zespół, wysokiej klasy sprzęt oraz nowatorskie trendy i koncepcje, które w Polsce są nowością – atrakcyjną i skuteczną zarazem.

d17xiq7

Podziel się opinią

Share
d17xiq7
d17xiq7
Więcej tematów