Trwa ładowanie...
dfztvc6

"To będzie kampania totalna" - czym zaskoczą wyborców?

Opolska PJN oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą. Jej kandydaci chcą dotrzeć do większości miast Opolszczyzny wyborczą ciężarówką z naczepą. - To nasz mobilny sztab wyborczy - tłumaczy Marcin Ociepa (PJN). Zapowiada, że opolska PJN będzie prowadzić "kampanię totalną".

Share
dfztvc6

- Tak, żeby jak najwięcej mieszkańców dowiedziało się, że jest alternatywa, w tym "zakleszczeniu się" PO i PiS-u. Tą alternatywą jest PJN - partia nowego pokolenia i nowej jakości - argumentował Ociepa, który jest "jedynką" na opolskiej liście PJN.

Nawiązując do pomysłu wykorzystania w kampanii ciężarówki, mówił: Postanowiliśmy pokazać, że pomysłowością można przebić olbrzymie finanse partii politycznych, które mają pieniądze z budżetu państwa. Ciężarówka odwiedzi wszystkie powiaty i wiele największych gmin na Opolszczyźnie.

Pytany, jak ocenia szanse swojego ugrupowania w wyborach, odpowiedział, że numer listy wyborczej - "dwójka", jaką w losowaniu otrzymała PJN, jest dobrą wróżbą. - Drugi numer, to drugi wynik w wyborach i dwa mandaty z Opolszczyzny. Inaczej nie chce być - ocenił Ociepa.

PJN na Opolszczyźnie wystawił tylko listę do sejmu. Jest na niej m.in. była posłanka AWS Elżbieta Adamska-Wedler i poseł Jan Religa, który do sejmu dostał się z listy PiS, a po tym, jak w tegorocznych wyborach partia chciała zaproponować mu start do senatu, przeszedł do PJN.

dfztvc6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfztvc6
dfztvc6
Więcej tematów