Trwa ładowanie...
d1cpgam

Telewizje płatne zawarły porozumienie "Przeciw piractwu"

W środę, podczas konferencji Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej w Mikołajkach, HBO, UPC Telewizja Kablowa/Wizja TV, Canal+/Cyfra+ i Polsat Cyfrowy ogłosiły zawarcie porozumienia "Przeciw piractwu".

Share
d1cpgam

Strony zamierzają wspólnie przeciwdziałać kradzieży sygnału telewizyjnego w sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych, wyłudzaniu i podrabianiu oryginalnego sprzętu, a także wprowadzaniu do obrotu fałszywych kart i dekoderów. Projekt ten ma służyć ochronie praw konsumentów, nadawców, dystrybutorów i licencjodawców programów.

Do tej pory nadawcy i dystrybutorzy usług telewizyjnych podejmowali niezależne działania. Zawarte porozumienie umożliwi zintensyfikowanie walki z piractwem, a tym samym zwiększy jej skuteczność. Celem działań jest także upowszechnienie informacji o tym, że piractwo telewizyjne jest poważnym przestępstwem. Strony porozumienia będą współpracować z organizacjami zbiorowego zarządzania i innymi instytucjami oraz przekazywać policji wszelkie informacje na temat przypadków piractwa. (aka)

d1cpgam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cpgam
d1cpgam
Więcej tematów