Trwa ładowanie...
d44hn5r

Tak handlują dziewczynkami. Zobacz targ niewolnic islamistów

Tak handlują jazydzkimi dziewczynkami. Zobacz targi niewolnic organizowane przez Państwo Islamskie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak handlują dziewczynkami. Zobacz targ niewolnic islamistów
(wrzuta.pl)
d44hn5r

To dzień targu niewolnic. Z woli Boga każdy weźmie to, co chce – mówi bojownik Państwa Islamskiego, który przechadza się między swymi kompanami. Na filmie widać, że szykują się na handel jazydzkimi dziewczynkami.

Przysięgam, szukam dziewczynki. I mam nadzieję, że jakąś znajdę, Gdzie jest moja jazydzka dziewczynka, gdzie ona jest? - mówią na nagraniu rozbawieni, bojownicy Państwa Islamskiego.

Akcja filmiku toczy się w "dniu targu niewolnicami", podczas którego odbywa się handel jazydzkimi dziewczynkami uprowadzonymi przez Państwo Islamskie - pisze serwis Ibtimes.co.uk.

d44hn5r

Ktokolwiek chce sprzedać swoją niewolnicę, ktokolwiek chce ją podarować komuś w prezencie ma do tego pełne prawo. Ja chcę sprzedać moje niewolnice. Chcę trzy papiery (ok. 300 dolarów) za sztukę - słyszymy na filmie.

Serwis przypomina, że Jazydzi są iracką mniejszością mówiącą językiem kurdyjskim. Wyznają religię powstałą w XII wieku z połączenia wierzeń indoirańskich, judaizmu, nestorianizmu i islamu. Sunniccy islamiści uważają ich natomiast za czcicieli diabła.

d44hn5r

Podziel się opinią

Share
d44hn5r
d44hn5r
Więcej tematów