Trwa ładowanie...

Tajemniczy post Mateusza Kijowskiego: dosyć tego. Przestałem być miły

Lider KOD Mateusz Kijowski zamieścił na swoim profilu na Facebooku nagranie wideo, w którym dziękuje Polakom za udział w "Marszu wolności". Padają w nim też dość zaskakujące słowa.

Tajemniczy post Mateusza Kijowskiego: dosyć tego. Przestałem być miłyŹródło: Facebook?Mateusz Kijowski
d2xgnwb
d2xgnwb

"Jesteście kochani! Byliście wspaniali na marszu!" - pisze na swoim profilu na Facebooku Kijowski. I zamieszcza intrygujące nagranie wideo.

- PiS nam odbiera Polskę, odbiera nasze wolności swobody - mówi lider KOD na filmie, który został nagrany po zakończeniu "Marszu wolności". - Dzisiaj chcą zniszczyć sądy i samorządy, chcą nas wypchnąc z Europy, ludziom się to nie podoba, dzisiaj na marszu widzieliśmy, że chcą byc razem - kontynuuje.

- A co robi opozycja? Kłóci się, spiera, dyskutuje czyje będzie na wierzchu. Dosyć tego. Przestałem być miły - mówi Kijowski maszerując Krakowskim Przedmieściem w blasku zachodzącego słońca.

Co miał na myśli lider KOD? Nie wiadomo. Odpowiedź na to pytanie starają się znaleźć internauci, komentujący ten post. Część z nich zwraca uwagę na wystąpienia liderów opozycji podczas marszu. Ich zdaniem wynika z nich, że zrozumieli, iż "tylko wspólnie można odsunąć PiS od władzy".

d2xgnwb

"Brzmi groźnie - to co teraz? Przestanie ich Pan przytulać czy kończyć zdania na fejsbuczku serduszkami?" - pyta jeden z komentatorów. "Co to pierwszy kwietnia?" - zastanawia się inny.

Także użytkownicy Twittera komentują słowa Kijowskiego.

"Kijowski przestał być miły. Zaczyna być zabawny. Idzie na wojnę nie tylko z PiS, ale także ze 'skłóconą opozycją'" - pisze na swoim profilu Marek Migalski.

d2xgnwb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xgnwb
Więcej tematów