Trwa ładowanie...
ycipk-37we1l

Tajemnica śmierci pielęgniarki z Ostrzeszowa. Apel o pomoc

Policja apeluje o pomoc w rozwikłaniu zagadki śmierci 27-letniej pielęgniarki z wielkopolskiego Ostrzeszowa, która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach niemal ćwierć wieku temu. Teraz śledczy z Archiwum X poznańskiej komendy wznowili poszukiwania zabójcy Aliny Bagniewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciało kobiety znaleziono 1,5 roku po zaginięciu kilka kilometrów od miasta
Ciało kobiety znaleziono 1,5 roku po zaginięciu kilka kilometrów od miasta (Agencja Gazeta, Fot: Tomasz Kamiński)
ycipk-37we1l

Pielęgniarka zaginęła 24 lata temu: w październikowy wieczór 1994 r. nie wróciła do domu po dyżurze w szpitalu - wyjaśnia fakt24.pl. Zrozpaczona rodzina po kilkunastu godzinach zgłosiła zaginięcie. Ostatni raz widziano ją na ul. Grabowskiej w Ostrzeszowie, ale poszukiwania zakończyły się fiaskiem.

Dopiero 18 miesięcy później - pod koniec marca 1996 r. - ciało kobiety znalazł pracownik leśny w pobliżu stawów rybnych w miejscowości Królewskie pod Ostrzeszowem. Okazało się, że to zaginiona Alina Bagniewska, którą ktoś z zimną krwią zamordował.

ycipk-37we1l

Wznowione poszukiwania

Sprawców nie odnaleziono, ale teraz śledztwo wznowili mundurowi z biura Archiwum X z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz prokuratorzy w Ostrowie Wielkopolskim. Nie chcą zdradzić, dlaczego właśnie teraz wrócili do tej sprawy - zauważa serwis.

Śledczy zwracają się jednak z prośba do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat ostatnich dni życia pielęgniarki. Kontaktować się można z policją w Poznaniu (tel. 61 841 30 73) lub z prokuraturą w Ostrowie Wlkp. (tel. 62 59 57 111).

ycipk-37we1l

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-37we1l

ycipk-37we1l
ycipk-37we1l