Koszęcin. 63-latek podpalił gołębie. Bo go denerwowały
63-letni mężczyzna podpalił żywcem 60 gołębi. Jak powiedział, zrobił to, bo ptaki do denerwowały. Gołębie żywcem spłonęły w budynku gospodarczym w gminie Koszęcin, w powiecie lublinieckim. Podpalacz gołębi już usłyszał zarzuty.