Tragedia na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego
Do tragicznego wypadku doszło wieczorem na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. Z nasypu, po którym biegnie ta trasa, spadł osobowy opel. Jechały w nim dwie młode kobiety, jedna zginęła na miejscu, druga walczy o życie w szpitalu - poinformował Sławomir Konieczny z zespołu prasowego lubuskiej policji.