Trwa ładowanie...

Tadeusz Rydzyk: Idą na nas nowe ideologie

- Idą na nas nowe ideologie, które chcą zniszczyć chrześcijański świat i katolicką Polskę - ostrzegł w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" ojciec Tadeusz Rydzyk.

Share
Tadeusz Rydzyk: Idą na nas nowe ideologie.
Tadeusz Rydzyk: Idą na nas nowe ideologie.Źródło: East News
d3o2mmr

Z okazji przygotowań do 30. rocznicy powstania Radia Maryja Tadeusz Rydzyk udzielił wywiadu "Naszemu Dziennikowi" gazety, której był inicjatorem powstania.

- Trzeba dziękować Panu Bogu za każde dobro, które zrodziło się w sercach rodaków dzięki ewangelizacyjnej posłudze Radia Maryja, i gorąco prosić, aby nie zmarnować żadnej szansy, którą dzięki łasce otrzymujemy z nieba - powiedział duchowny.

d3o2mmr

Tadeusz Rydzyk: Idą na nas nowe ideologie

- Idą na nas nowe ideologie, które chcą zniszczyć chrześcijański świat i katolicką Polskę. Mamy globalizm, próby sterowania ludźmi, atak na prawo naturalne i rodzinę. Nie możemy jednak zapominać, że to wiara w Chrystusa stworzyła naszą cywilizację i ma taką samą moc przemiany świata teraz, jak miała przez dwa tysiące lat - powiedział Rydzyk.

Dr T. Karauda: wielokrotnie decydowaliśmy, którego pacjenta podłączyć pod respirator

W wywiadzie z "Naszym Dziennikiem" O. Rydzyk dużo mówił o ewangelizacji, wierze oraz Rodzinie Radia Maryja. W rozmowie mało miejsca zajęły z kolei tematy dotyczące polityki czy finansów. Zakonnik skupił się głównie na grupie osób, która w jego mniemaniu traktuje go jako wroga.

- Nawet najcięższe kolubryny nie złamały Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Teraz wyprowadzają różne "kolubryny", żeby zniszczyć nas. To idzie przez media, to są działania administracyjne, pomówienia, oszczerstwa, odbieranie dobrego imienia. Jednak ludzie się nie zniechęcają. Rodzina Radia Maryja widzi, co się dzieje, rozumie mechanizmy propagandy, manipulacji i im się nie poddaje - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3o2mmr

Podziel się opinią

Share
d3o2mmr
d3o2mmr
Więcej tematów