Trwa ładowanie...
d2zokea

Szokujący wpis Krystyny Pawłowicz. Wskazuje, kto będzie siedział

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS tej kadencji znów zaskakuje. Ostatnio krzyczała do posłów opozycji "zamknijcie mordy". Teraz wylicza, kto pójdzie do więzienia i za jakie przewinienia. Lista jest długa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szokujący wpis Krystyny Pawłowicz. Wskazuje, kto będzie siedział
(PAP)
d2zokea

Krystyna Pawłowicz raz po raz atakuje opozycje. Kilka dni temu, podczas posiedzenia Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka posłanka PiS zwróciła się do swoich przeciwników słowami "zamknijcie mordy".

Z kolei do jednego z reporterów powiedziała: "a po wakacjach weźmiemy się za was". Potem tłumaczyła się w rozmowie z WP, że była to manipulacja.

Ulubienica internautów została również przyłapana z kanapką, a jak wiadomo, posiłki Krystyny Pawłowicz stały się już częścią sejmowego folkloru.

Pawłowicz w swoich atakach szczególnie upodobała sobie zwłaszcza Grzegorza Schetynę. Niedawno "pozdrawiała" go z USA, teraz z kolei "wsadza go do więzienia".

d2zokea

Na Facebooku pojawił się jej szokujący wpis, w którym wylicza, kto i za co pójdzie do więzienia. "KTO BĘDZIE SIEDZIAŁ... Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta,w tym lewackie bojówki opozycji, To NIE MY,legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków,będziemy "siedzieć" (pisownia oryginalna - przyp. red.) - twierdzi w poście.

Pawłowicz już wsadza opozycję do więzienia. Za co? Za kłamstwa smoleńskie i zdradę

Ale to tylko rozgrzewka, bo chwile później jest już znacznie mocniej. "Panowie Schetyna,Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki,na nic się zda,że dziś złodziej krzyczy "łapaj złodzieja",na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby.Przygotujemy procesy.BĘDZICIE SIEDZIEĆ !" - grozi Pawłowicz.

Potem dokładnie wyjaśniła, za co opozycja trafi do więzienia.

d2zokea

"TO WY będzie siedzieć za pobłażanie przestępczym układom bezkarnie łupiącym nas w czasie waszych rządów.Za kłamstwa smoleńskie i okradanie ludzi z ich własności nieruchomości,za niewykonywanie przez was waszych "psich" urzędniczych obowiązków. Będziecie "siedzieć" za ten terror i nienawiść,które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji,za karalne groźby,naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy,za namawianie,by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym.Jesteście zwykłymi zdrajcami Polski i niszczycie ją "za karę",że Polacy was odrzucili i nie możecie już na zasobach naszej Ojczyzny ze swymi zagranicznymi wspólnikami dłużej pasożytować" - tłumaczy.

Reakcja Jarosław Gowina po głosowaniu mówi wiele - zobacz wideo

d2zokea

Podziel się opinią

Share
d2zokea
d2zokea
Więcej tematów