Trwa ładowanie...
d3d2k3c

Szokujące słowa dziennikarki na temat uchodźców. Internauci szybko o tym nie zapomną

Dziennikarka na antenie TVN24 przedstawiła kontrowersyjny argument za przyjmowaniem uchodźców do Polski. "Jest wideo, więc to nie fake news. Ale wciąż nie mogę uwierzyć" – skomentował nagranie wicemarszałek senatu, Adam Bielan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szokujące słowa dziennikarki na temat uchodźców. Internauci szybko o tym nie zapomną
(Twitter)
d3d2k3c

W sobotę reporterka związana z "Gazetą Wyborczą", Anna Pamuła gościła w programie Marcina Mellera "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN 24. Podczas programu Pamuła wyraziła swoją opinię na temat przyjmowania imigrantów.

"Ile Polska ma przyjąć, tych uchodźców, czy miała (przyjąć)?" spytała dziennikarka. Pozostali gości odparli, że 7 tysięcy.
"Załóżmy, że przyjmujemy tych 7 tysięcy uchodźców, wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza w powietrze… ginie 10 Polaków. No ale uratowaliśmy życie tych 6999 osobom, które przecież uciekały przed wojną" - powiedziała Pamuła. Jej argument zaskoczył internautów, którzy masowo komentują program w mediach społecznościowych.

"Jest wideo, więc to nie fake news. Ale wciąż nie mogę uwierzyć" – skomentował nagranie wicemarszałek senatu, Adam Bielan.

d3d2k3c

Podziel się opinią

Share
d3d2k3c
d3d2k3c
Więcej tematów