Trwa ładowanie...
szczecin

Szczecin: zmarła jedna z ofiar nożownika z centrum handlowego

Jedna z ofiar nożownika z galerii handlowej w Szczecinie, która trafiła do szpitala w stanie krytycznym, zmarła. Mężczyzna miał rany kłute szyi, uda i klatki piersiowej.

Share
Szczecin: zmarła jedna z ofiar nożownika z centrum handlowego
Źródło: WP.PL
d4ei46k

Do ataku doszło w niedzielę po godzinie 17 podczas świątecznego seansu filmowego. 26-letni mężczyzna zaatakował ostrym narzędziem dwóch mężczyzn.

- Mężczyźni trafili do szpitala. Podejrzany o ten czyn 26-latek został zatrzymany - informowała WP asp. sztab. Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Napastnik jest Polakiem. Na razie nie są znane przyczyny tego ataku - dodała.

Z informacji lokalnych mediów wynika, że napastnika obezwładnili widzowie.

Ofiary napastnika miały ok. 30 lat. Jeden ze świadków zdarzenia opowiedział portalowi glosszczecinski.pl, że rozmawiał z jednym ze zranionych mężczyzn. - Kiedy zapytałem co się stało powiedział, że był w kinie z partnerem, a napastnikiem był jego były chłopak - powiedział portalowi.

Policja na razie nie potwierdza tych doniesień.

Prokuratura bada sprawę pod kątem zabójstwa i usiłowania zabójstwa. W poniedziałek 26-letni napastnik zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzuty.

Źródło: radioszczecin.pl, głosszczeciński.pl

d4ei46k

Podziel się opinią

Share
d4ei46k
d4ei46k
Więcej tematów