Trwa ładowanie...
d4a22tl
Szalony pościg za pijanym kierowcą. Policjanci musieli wybić szybę

Szalony pościg za pijanym kierowcą. Policjanci musieli wybić szybę

Kolejny pijany pirat drogowy wpadł w policyjne sidła. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i złamał cały szereg przepisów drogowych. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 26-letni mieszkaniec powiatu dębickiego na Podkarpaciu miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4a22tl

- Informację o tym, że prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca porusza się ulicami Mielca, funkcjonariusze otrzymali się od świadków. Kiedy policjanci próbowali zatrzymać podejrzanego seata toledo, pijany 26-latek zaczął uciekać - informuje WP.PL kom. Paweł Międlar z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Jak dodał rzecznik, mężczyzna nieprawidłowo wyprzedzał inne auta, przewoził pasażera bez zapiętych pasów i dwa razy przejechał na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulic Wolności - Narutowicza oraz Wojsławska - Witosa. - Kiedy w końcu udało się go zatrzymać kierowca zamknął się w samochodzie i próbował odjechać. Policjanci wybili szybę i wyciągnęli 26-latka z auta.

W momencie zatrzymania pirat drogowy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jego kolega miał blisko 3 promile alkoholu.

Nieodpowiedzialny mężczyzna został już przesłuchany. Zatrzymano mu też prawo jazdy. Jak tłumaczył, uciekał przed policjantami, bo wypił kilka piw. Teraz grożą mu surowe konsekwencje.

d4a22tl

Podziel się opinią

Share
d4a22tl
d4a22tl
Więcej tematów