Trwa ładowanie...

Sylwestrowa noc na wrocławskim Rynku. Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej imprezy

Poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią w sylwestrową noc na wrocławskim Rynku. Przez ponad pięć godzin przed publicznością zaprezentuje się m.in. Donatan i Cleo, Perfect, Margaret, a także legenda włoskiej muzyki rozrywkowej - Drupi.

Share
Sylwestrowa noc na wrocławskim Rynku. Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej imprezy
Źródło: Facebook / Oficjalny Profil Cleo
d3ma0u2

Miasto Wrocław wraz z telewizyjną "Dwójką" przedstawiły listę gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznego „Sylwestra z Dwójką” na wrocławskim Rynku. Sylwester 2014 upłynie pod hasłem "muzycznej podróży bez granic", podczas której publiczność we Wrocławiu oraz telewidzowie usłyszą brzmienia z różnych stron Europy. Jak zapewniają organizatorzy, zgromadzeni na wrocławskim rynku wspólnie zatańczą m.in. flamenco, zorbę, taniec irlandzki czy walca angielskiego.

- Formuła muzycznej podróży po Europie, jaką charakteryzować się będzie tegoroczna impreza, to nawiązanie do programu Europejskiej Stolicy Kultury, którą Wrocław będzie w 2016 r. - mówi Maja Berny z wrocławskiego magistratu.

d3ma0u2

Lista gwiazd, które zaprezentują się przed bawiącymi się na Rynku jest długa, a znaleźli się na niej między innymi: Bajm, LemOn, Pectus, Perfect, Margaret, Donatan&Cleo, Natasza Urbańska, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, Afromental, Bracia, Mesajah, Marek Piekarczyk oraz Piersi. Nie zabraknie również wokalistów zagranicznych - 31 grudnia zobaczyć i usłyszeć będzie można Drupiego oraz Thomasa Andersa z zespołu Modern Talking. Przez ponad pięć godzin trwania imprezy muzycy wykonają przeszło 50 utworów.

Sylwestrową imprezę na Rynku poprowadzą Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał. Dodatkowo, widownię zabawiać będzie Kabaret Skeczów Męczących. Start o godz. 20:00.

- Od połowy listopada trwa też konkurs na najlepsze życzenia noworoczne. Aby wziąć w nim udział, należy nagrać maksymalnie 20-sekundowy film z życzeniami, w których znajdzie się słowo "Wrocław". Nagranie należy przesłać do 22 grudnia za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie wroclaw.pl. Najlepsze życzenia zostaną wyemitowane podczas relacji z sylwestrowej nocy, a także pokazane na umieszczonych w Rynku telebimach - dodaje Berny.

d3ma0u2

Podziel się opinią

Share
d3ma0u2
d3ma0u2
Więcej tematów