Trwa ładowanie...
d1kjqah
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Susan Rice: Brexit bez większego wpływu na stosunki amerykańsko-brytyjskie

• Doradczyni prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego oświadczyła, że jest "stosunkowo mało" bezpośrednich rezultatów w dziedzinie bezpieczeństwa wynikających z brytyjskiego referendum w sprawie wyjścia z UE
• Rice podkreśliła, że Stany Zjednoczone i Wielka Brytania pozostaną "najbliższymi partnerami i sojusznikami"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barack Obama
Barack Obama (PAP/EPA, Fot: AUDE GUERRUCCI)
d1kjqah

Doradczyni Baracka Obamy ds. bezpieczeństwa narodowego dodała, że Wielka Brytania i USA będą nadal współpracować w zwalczaniu terroryzmu i w innych dziedzinach.

Dodała, że wynik referendum, w którym niewielka większość Brytyjczyków opowiedziała się za wyjściem ich kraju z UE, "dodatkowo podkreślił wagę zwartości i wspólnego frontu członków NATO".

W czwartkowym referendum w Wielkiej Brytanii 51,9 proc. wyborców opowiedziało się za Brexitem, a 48,1 proc. za pozostaniem we Wspólnocie.

d1kjqah

Podziel się opinią

Share

d1kjqah

d1kjqah
Więcej tematów