Trwa ładowanie...
d4021t3

Strzelanina w szpitalu. Klinika w Houston otoczona przez policję

W Ben Taub Hospital w Houston doszło do strzelaniny - podała stacja informacyjna Fox News. Na miejscu są uzbrojeni policjanci. Według jednego ze świadków ktoś otworzył ogień na drugim piętrze budynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strzelanina w szpitalu. Klinika w Houston otoczona przez policję
(Screen z khou.com)
d4021t3

Trwa akcja policji w szpitalu w Houston w Teksasie. Bierze w niej udział m.in. wyspecjalizowana jednostka SWAT. W klinice słyszano strzały - podała stacja Fox News. Telewizja udostępniła nagranie, na którym widać szpital otoczony przez kordon złożony z radiowozów.

Ogień miał zostać otworzony na oddziale urazowym w Ben Taub Hospital. Szpital został dokładnie sprawdzony przez policjantów. Nie znaleziono strzelca. Nikt też nie został ranny. Nie ma też śladów po strzelaninie.

d4021t3

Szef miejscowej policji poinformował, że służby odebrały wiele zgłoszeń dotyczących tej sprawy, a większość z nich dotyczyła "łysego, białego mężczyzny z bronią". Na zewnątrz szpitala zgromadziły się dziesiątki osób, w tym lekarze, pacjenci i ich rodziny. Na nagraniu widać również pacjentów na łóżkach szpitalnych, którymi lekarze opiekują się przed kliniką.

Policjanci zadeklarowali, że dla pewności przeszukają jeszcze raz każde piętro szpitala. Dyrekcja szpitala obiecała sprawdzić kamery bezpieczeństwa. W ten sposób chce się dowiedzieć co tak naprawdę stało się w szpitalu.

d4021t3

Podziel się opinią

Share
d4021t3
d4021t3
Więcej tematów