Trwa ładowanie...
Stanisław Żelichowski dla WP: prezes Kaczyński boi się samodzielnie wygrać wybory

Stanisław Żelichowski dla WP: prezes Kaczyński boi się samodzielnie wygrać wybory

- Prezes Kaczyński boi się samodzielnie wygrać wybory - powiedział Wirtualnej Polsce Stanisław Żelichowski z PSL. Dodał, że gdyby do tego doszło, PiS musiałby spełnić wszystkie obietnice, a żadnego państwa Europy nie byłoby na to stać.

Share
d12272k

Zdaniem polityka PSL, od czasu do czasu Jarosław Kaczyński lub Antoni Macierewicz powiedzą coś, co wpłynie na spadek poparcia. Jak dodał, potrzebny jest im koalicjant, żeby na niego zwalić niemożność zrealizowania programu.

O Macierewiczu nie chciała wypowiadać się Anna Grodzka. Jak tłumaczyła w rozmowie z WP, musiałaby powiedzieć coś, co groziłoby pozwem.

Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oceniła z kolei, że poseł PiS jest "osobą nietuzinkową, która robi dziwne rzeczy i daje dziwne komentarze". - Dopóki robi to jako poseł, to uchodzi, ale jeśli mówi się, że ma pełnić w państwie poważne funkcje, robi się to niebezpieczne - dodała.

Partyjnego kolegi broni natomiast poseł PiS Jacek Sasin. - Nie przyjmuję takich interpretacji, że ktoś kto pracuje w kampanii przeszkadza. Wszyscy jesteśmy zaangażowani, pracujemy mocno na zwycięstwo - podkreślił w rozmowie z WP.

d12272k

Podziel się opinią

Share
d12272k
d12272k
Więcej tematów