Trwa ładowanie...

Stanisław Kogut stanie przed sądem. Jest opinia lekarzy ws. jego stanu zdrowia

Senator Stanisław Kogut nie może się pozbierać po aferze korupcyjnej, w której jest oskarżony. Cała sprawa doprowadziła go podobno do załamania nerwowego. Mężczyzna przebywał nawet na oddziale psychiatrycznym w Gorlicach. Według opinii biegłych lekarzy, Kogut może stanąć przed sądem

Share
Stanisław Kogut stanie przed sądem. Jest opinia lekarzy ws. jego stanu zdrowia
Źródło: East News
duceoy1

– Prokurator uzyskał całą dokumentację medyczną i dysponuje opinią biegłych, z której wynika, że senator może brać udział we wszystkich czynnościach procesowych. Nie ma zagrożenia, że śledztwo zostanie zawieszone – powiedział w rozmowe z se.pl Waldemar Łubniewski.

Przypomnijmy, że cała afera zaczęła się pod koniec roku 2017. Były polityk PiS miał wpływać na umorzenie postępowania administracyjnego, które dotyczyło wpisania do rejestru zabytków budynku dawnego hotelu Cracovia i kina Kijów w Krakowie. Mężczyzna miał również przyjąć 170 tys. zł łapówki w zamian za wywarcie wpływu na zarząd PKP. Kolejny zarzut to "pośrednictwo przy załatwianiu sprawy penitencjarnej skazanego za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą".

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duceoy1

Podziel się opinią

Share
duceoy1
duceoy1
Więcej tematów