Trwa ładowanie...
d4544nd

Staną nowe billboardy z nieparlamentarnym gestem Joanny Lichockiej. "Prawdziwe oblicze polityków PiS"

Nie milkną komentarze na temat niestosownego zachowania Joanny Lichockiej w Sejmie. Posłanka doczekała się billboardu, na którym uwieczniono jej nieparlamentarny gest. Trwa zbiórka na kolejne plakaty reklamowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Billboard z Joanną Lichocką stanął już w Rzeszowie
Billboard z Joanną Lichocką stanął już w Rzeszowie (agencja gazeta, Fot: patryk ogorzalek)
d4544nd

215 tys. zł - tyle pieniędzy wpłacono dotychczas na zbiórkę, której celem jest pokrycie kosztów billboardów z Joanną Lichocką. - Nie idziemy tylko w ilość, ale również w jakość. Będziemy mogli wykupić miejsca na nośnikach w centrach kilku największych miast, m.in. w Gdańsku, Warszawie czy Łodzi - powiedział w rozmowie z portalem kielce.wyborcza.pl organizator akcji Marcin Mycielski.

Billboardy staną również w Kielcach, Skarżysku-Kamiennej i Starachowicach. - Politycy PiS od dawna pokazują, jakie jest ich prawdziwe oblicze, dobrze, że znalazł się ktoś, kto właśnie ten prawdziwy obraz PiS utrwala w społeczeństwie - komentuje zbiórkę w rozmowie z portalem prezydent Skarżyska Konrad Krönig.

d4544nd

Sejm 13 lutego podjął decyzję o przekazaniu TVP i Polskiemu Radiu rekompensaty z tytułu utraconych korzyści abonamentowych. Kwota, o jakiej mowa, to 2 mld zł. Sytuacja rozsierdziła polityków opozycji. Apelowali, by te pieniądze przekazać na onkologię.

Podczas debaty ws. finansowania mediów publicznych Lichocka pokazała w ich kierunku środkowy palec. Potem tłumaczyła, ze jedynie energicznie potarła się pod okiem i cała sytuacja została źle zinterpretowana.

Zobacz też: Obietnice Małgorzaty Kidawy Błońskiej. "PO z każdej partii coś kradnie"

Źródło: kielce.wyborcza.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4544nd

Podziel się opinią

Share

d4544nd

d4544nd
Więcej tematów