Trwa ładowanie...
d19imvo

Sprawa Magdaleny Żuk. Przesłuchano już 30 osób

W poniedziałek spotyka się specjalny zespół ds. zbadania śmierci Magdaleny Żuk. Śledczy podsumują zgromadzone materiały z Polski. W sprawie przesłuchano kilkadziesiąt osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa Magdaleny Żuk. Przesłuchano już 30 osób
(Facebook.com)
d19imvo

Jak poinformował portal TVN24.pl, zeznania złożyło już około 30 osób. Śledczy będą dzisiaj przeglądać zapisy monitoringu z lotniska w Katowicach. Prokurator, który pojechał do Egiptu, zrelacjonuje pozostałym śledczym, jak wyglądała sekcja zwłok Magdaleny Żuk oraz jakie są jej wstępne wyniki.

W skład specjalnego zespołu wchodzą prokuratorzy: Ewa Węglarowicz-Makowska, Marek Gorzkowicz i Aleksandra Panek-Troć. Do pomocy skierowano też funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wrocławskich delegatur ABW i CBŚP.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział, że zespół zajmie się też podobnymi sprawami. Dodał, że zgodnie z jedną z wersji rozpatrywanych przez śledczych może chodzić o "szerszy proceder związany z handlem ludzi i czerpaniem korzyści z działalności związanej z zorganizowaną przestępczością"

d19imvo

Sprawa Magdaleny Żuk

27-letnia Polka 25 kwietnia poleciała do kurortu Marsa Alam. Na wycieczkę miała pojechać ze swoim chłopakiem. Jednak jego paszport stracił ważność i kobieta zdecydowała się na samotną podróż. W hotelu Magdalena Żuk zaczęła dziwnie się zachowywać. Z uwagi na stan zdrowia zaplanowano jej wcześniejszy powrót, ale kobieta trafiła do szpitala, w którym wyskoczyła z okna. W internecie pojawiają się coraz to nowsze teorie przyczyny śmierci Polki.

Źródło: tvn24.pl, WP

d19imvo

Podziel się opinią

Share

d19imvo

d19imvo
Więcej tematów