Trwa ładowanie...
d2gumh5

Spotkanie z Donaldem Tuskiem najpopularniejszą aukcją WOŚP

Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli zebrał na koncie Orkiestry 740 tys. zł. Walka o spotkanie trwała do ostatnich minut trwania aukcji, a były premier zamiast z jedną osobą spotka się z aż dwoma licytującymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurek Owsiak
Jurek Owsiak (PAP, Fot: Marcin Obara)
d2gumh5

Licytacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a licytujący nie dawali za wygraną. Nawet po zakończeniu aukcji, którą wygrała osoba oferująca za spotkanie w Brukseli 370 200 zł i w ostatniej chwili przebiła o 100 zł ofertę innego licytującego.

Jak podał TVN24, „przegrany” zdecydował się i tak wpłacić pieniądze na konto fundacji, żeby tylko móc również spotkać się z Donaldem Tuskiem. Na drugie spotkanie zgodził się szef Rady Europejskiej i tym samym konto WOŚP zasili kwota w sumie 740 tys. zł.

W programie spotkania z Donaldem Tuskiem w Brukseli jest wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej, wspólny obiad i pamiątkowe zdjęcie. A zwycięzcy licytacji dostaną również w prezencie album o Europie z podpisami szefów państw i rządów oraz przewodniczących instytucji unijnych biorących udział w posiedzeniach Rady Europejskiej.

Za spotkanie z Donaldem Tuskiem zapłacono o 140 tys. zł więcej, niż za motocykl przygotowany specjalnie na finał WOŚP, którego aukcja okazała się drugą najpopularniejszą w tegorocznym finale WOŚP. Za motocykl zapłacono 230 100. zł. Na podium znalazło się jeszcze zdjęcie pierwszej damy, Agaty Kornhauser-Dudy, podczas powitania z biskupami.

d2gumh5

Podziel się opinią

Share

d2gumh5

d2gumh5
Więcej tematów