Trwa ładowanie...
d1yo4fd

Spotkanie kierownictwa PiS na Nowogrodzkiej. Beata Mazurek tłumaczy, o czym będą rozmawiać

W siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej zebrał się Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości. Czy tematem dyskusji będzie afera KNF? - Być może, tego nie przesądzam - odparła rzeczniczka partii Beata Mazurek.
Share
Beata Mazurek ujawniła czym zajmie się Komitet Polityczny PiS
Beata Mazurek ujawniła czym zajmie się Komitet Polityczny PiSŹródło: PAP, Fot: Jacek Turczyk
d1yo4fd

- Rzeczywiście dzisiaj takie posiedzenie mamy po południu. Na nim będziemy omawiać sprawy bieżące, ale głównie będą to sprawy związane z sejmikami, z tym kogo będziemy rekomendować na stanowisko marszałków, czy członków zarządu poszczególnych województw, tu oczywiście gdzie mamy większość - powiedziała dziennikarzom rzeczniczka PiS na konferencji prasowej w Sejmie.

Na pytanie, czy zostanie przedstawiona informacja dotycząca negocjacji w tych sejmikach, w których PiS nie ma większości odparła, że tego nie wie. - Będziemy się zajmować kandydaturami na marszałków, na członków zarządów, czy będzie coś więcej tego nie wiem - dodała.

d1yo4fd

Dziennikarze pytali także rzeczniczkę ugrupowania, czy członkowie Komitetu Politycznego PiS zajmą się także aferą KNF. - Nie wiem. Na pewno będą omawiane sprawy bieżące, które dzisiaj są dla nas najistotniejsze, czyli sejmiki wojewódzkie i być może KNF też, ale tego nie przesądzam - odparła.

Źródło: polsatnews.pl

d1yo4fd

Podziel się opinią

Share
d1yo4fd
d1yo4fd
Więcej tematów