Trwa ładowanie...
ycipk-271t7f

Spotkanie Andrzeja Dudy, Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego

Wieczorem odbędzie się spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu. Prezydent Andrzej Duda spotka się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i premierem Mateuszem Morawieckim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu odbędzie się wieczorem
Spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu odbędzie się wieczorem (East News)
ycipk-271t7f

"Dzisiaj wieczorem odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu. Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z Prezesem PiS Premierem Jarosławem Kaczyńskim oraz Premierem RP Mateuszem Morawieckim" - napisał na Twitterze rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Z nieoficjalnych informacji portalu 300poliyka.pl wynika, że desygnacja Mateusza Morawieckiego na nowego premiera ma odbyć się w czwartek o 11:15, a dzień później, w piątek o 14:30 – zaprzysiężenie nowego rządu Zjednoczonej Prawicy. Następnie szef rządu wygłosi expose. Nasi rozmówcy podkreślają, że termin sejmowego wystąpienia został już ustalony na wtorek na 10.00.

ycipk-271t7f

- Jeszcze nie mogę potwierdzić, ale to kalendarz optymalny. Możliwe, ze tak będzie. Expose w dużej mierze jest napisane. Można się spodziewać planu na 4 lata, ekologii. Będzie o spowolnieniu? Takiego punktu nie pamiętam - mówił w Wirtualnej Polsce w programie "Tłit" rzecznik rządu Piotr Müller.

Sondaż prezydencki WP. Michał Kamiński komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-271t7f
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-271t7f

ycipk-271t7f
ycipk-271t7f