Trwa ładowanie...
d1r1r1h

Spotkanie Andrzeja Dudy, Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego

Wieczorem odbędzie się spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu. Prezydent Andrzej Duda spotka się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i premierem Mateuszem Morawieckim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu odbędzie się wieczorem
Spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu odbędzie się wieczorem (East News)
d1r1r1h

"Dzisiaj wieczorem odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne ws. nowego rządu. Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z Prezesem PiS Premierem Jarosławem Kaczyńskim oraz Premierem RP Mateuszem Morawieckim" - napisał na Twitterze rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Z nieoficjalnych informacji portalu 300poliyka.pl wynika, że desygnacja Mateusza Morawieckiego na nowego premiera ma odbyć się w czwartek o 11:15, a dzień później, w piątek o 14:30 – zaprzysiężenie nowego rządu Zjednoczonej Prawicy. Następnie szef rządu wygłosi expose. Nasi rozmówcy podkreślają, że termin sejmowego wystąpienia został już ustalony na wtorek na 10.00.

d1r1r1h

- Jeszcze nie mogę potwierdzić, ale to kalendarz optymalny. Możliwe, ze tak będzie. Expose w dużej mierze jest napisane. Można się spodziewać planu na 4 lata, ekologii. Będzie o spowolnieniu? Takiego punktu nie pamiętam - mówił w Wirtualnej Polsce w programie "Tłit" rzecznik rządu Piotr Müller.

Sondaż prezydencki WP. Michał Kamiński komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1r1r1h

Podziel się opinią

Share
d1r1r1h
d1r1r1h
Więcej tematów