Trwa ładowanie...
d3sc9fv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Spotkania Ewy Kopacz z ministrami rządu Donalda Tuska

O godz. 10 desygnowana na premiera Ewa Kopacz rozpoczęła spotkania ze wszystkimi ministrami obecnego rządu ws. merytorycznego przeglądu prac resortów - poinformowała kancelaria sejmu. Jako pierwszy do Kopacz przyszedł wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Desygnowana na premiera, marszałek sejmu Ewa Kopacz
Desygnowana na premiera, marszałek sejmu Ewa Kopacz (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d3sc9fv

Piechociński powiedział, że na spotkaniu z Kopacz przedstawi plany ministerstwa gospodarki do końca tego roku, ale również na rok 2015. - Przedstawię pani Kopacz stan roboty legislacyjnej, to co mamy do zrobienia oraz zagrożenia, jakie są - zaznaczył.

Kopacz przedstawi skład rządu w piątek; dzień wcześniej pozna go prezydent Bronisław Komorowski. Rząd z Ewą Kopacz na czele ma być powołany 22 września. 1 października premier ma wygłosić w sejmie expose.

d3sc9fv

Podziel się opinią

Share

d3sc9fv

d3sc9fv
Więcej tematów