Trwa ładowanie...
szczecin

Spektakularna akcja antyterrorystów w Szczecinie

Do zatrzymania doszło tuż po godzinie 10 przy ulicy Europejskiej. Jeden z samochodów otoczyło kilkunastu antyterrorystów CBŚP.

Share
Spektakularna akcja antyterrorystów w Szczecinie
Źródło: Tomasz Karbowniczek
dtvmu7n

Na razie służby nie podają szczegółów zatrzymania. Obecnie wiadomo jedynie, że akcję przeprowadzili funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak podaje Głos Szczeciński, zatrzymany jechał mercedesem na szczecińskich rejestracjach. Podczas zatrzymania policjanci zabezpieczyli przedmioty znajdujące się w bagażniku auta.

Centralne Biuro Śledcze Policji potwierdziło w rozmowie z Wirtualną Polską, że rzeczywiście policjanci wykonywali czynności w Szczecinie. - Nie możemy teraz przekazać więcej szczegółów - powiedziała kom. Iwona Jurkiewicz rzecznik prasowy CBŚP.

Antyterroryści zatrzymali mężczyznę na polecenie prokuratury. - Z uwagi, że trwają czynności procesowe potwierdzam, że zatrzymanie przy ulicy Europejskiej nastąpiło w zwiazku ze śledztwem prowadzonym przez Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Szczecinie - mówi naczelnik Wydziału Prokuratury Krajowej, Aldona Lema, w rozmowie z WP.

dtvmu7n

Na razie nie wiadomo czego dotyczy śledztwo.

Zobacz także: "Kaczyńskiemu diabeł podpowiada antysemityzm. Mnie nie podpowiada"

dtvmu7n

Podziel się opinią

Share
dtvmu7n
dtvmu7n
Więcej tematów