Trwa ładowanie...

Specyficzne życzenia Jurka Owsiaka dla Krystyny Pawłowicz. Chce, by spróbowała... seksu

Woodstock to "satanistyczny" festiwal. Tak przynajmniej uważała posłanka Krystyna Pawłowicz. Na jej słowa z 2014 r. postanowił dziś odpowiedzieć Jurek Owsiak. Podczas drugiego dnia przystanku prezes WOŚP przekazał posłance bardzo nietypowe życzenia i zapewnił ją, że dzięki jego radzie "poukłada się" jej w głowie.

Share
Specyficzne życzenia Jurka Owsiaka dla Krystyny Pawłowicz. Chce, by spróbowała... seksuŹródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d1yx0fs

Wodstockowy namiot Akademii Sztuk Przepięknych w piątek pękał w szwach. Uczestnicy rozmów prowadzonych przez Piotra Kraśkę z Maciejem Orłosiem z Telewizji Wirtualnej Polski oraz prezydentem Słupska Robertem Biedroniem, mieli wiele pytań i wątpliwości na pograniczu polityki oraz mediów. Obie te przestrzenie postanowił połączyć Jurek Owsiak.

Jezus na Woodstocku. W Kostrzynie nad Odrą trwa "Przystanek Jezus"

Prezes WOŚP-u, wykorzystując przerwę między wystąpieniami Orłosia i Biedronia, skierował do słuchaczy kilka słów. Owsiak przypomniał słowa Krystyny Pawłowicz z 2014 r. Słynąca z kontrowersyjnych i ciętych wypowiedzi posłanka PiS-u stwierdziła wtedy, że na Woodstocku "dochodzi do szczucia na Kościół".

d1yx0fs

I wtedy wkracza Owsiak. Bez zahamowań

"Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne – przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu" - stwierdziła posłanka.

Na pozbycie się satanistycznych skojarzeń z woodstockiem Owsiak znalazł jednak sposób. W trakcie przemówienia, jak donoszą nasi woodstockowi wysłannicy Karolina Rogaska i Jarosław Kociszewski, zalecił Krystynie Pawłowicz, by "spróbowała seks". Ta czynność ma spowodować, że posłance "rozluźnią się nogi", plecy, poczuje "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać".

Jeżeli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się na Woodstocku, zaglądajcie na profil Wirtualnej Polski na Facebooku. Tu możecie oglądać relacje na żywo z najciekawszych wydarzeń.

d1yx0fs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yx0fs
d1yx0fs
Więcej tematów