Trwa ładowanie...
d2m3fh4

Specjalne wydanie #dziejesięnażywo o wyborach w USA

Nowe otwarcie w Waszyngtonie i nowe otwarcie w telewizji. Od godz. 9.00 Telewizja WP na miesiąc przed oficjalnym startem otworzyła swoje studio, by prosto z niego poinformować o wyniku wyścigu do Białego Domu.
Share
d2m3fh4

Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin oraz Igor Sokołowski, gwiazdy Telewizji WP, prowadzą dwugodzinne wydanie specjalne programu #dziejesięnażywo.

Wydanie zacznie się od łączenia na żywo ze specjalnym wysłannikiem WP do Stanów Zjednoczonych Leszkiem Krawczykiem. Nasz reporter będzie w sztabie zwycięzcy w Nowym Jorku. W studiu o konsekwencje wyboru Amerykanów zapytamy między innymi byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, rzecznika obecnego prezydenta Marka Magierowskiego, publicystów i ekspertów. Dziennikarze WP rozmawiać będą także z politykami najważniejszych partii w Polsce. W programie #dziejesięnażywo pracować będzie także zespół kilkudziesięciu dziennikarzy WP. Nasi reporterzy zbiorą reakcje zagraniczne, zapytają o zdanie Amerykanów mieszkających w Polsce, będą także na specjalnym wydarzeniu wyborczym organizowanym przez Ambasadę USA w Warszawie. Tam jesteśmy umówieni na wywiad z Paulem W. Jonesem - ambasadorem Stanów Zjednoczonych.

Szczegółową analizę wyników pokażemy w naszym Wirtualnym Studiu telewizyjnym. Przez reakcję światowych przeprowadzi was Tomasz Machała. Najnowsze informacje dotyczące wyborów prezydenckich w USA można znaleźć już teraz w specjalnym raporcie Wirtualnej Polski.

d2m3fh4

Podziel się opinią

Share
d2m3fh4
d2m3fh4
Więcej tematów