Trwa ładowanie...
d2hyima

Specjalne wydanie #dziejesięnażywo o wyborach w USA

Nowe otwarcie w Waszyngtonie i nowe otwarcie w telewizji. Już o godz. 9.00 Telewizja WP na miesiąc przed oficjalnym startem otworzy swoje studio, by prosto z niego poinformować o wyniku wyścigu do Białego Domu. Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin oraz Igor Sokołowski, gwiazdy Telewizji WP, poprowadzą dwugodzinne wydanie specjalne programu #dziejesięnażywo.

d2hyima
d2hyima

Wydanie zacznie się od łączenia na żywo ze specjalnym wysłannikiem WP do Stanów Zjednoczonych Leszkiem Krawczykiem. Nasz reporter będzie w sztabie zwycięzcy w Nowym Jorku. W studiu o konsekwencje wyboru Amerykanów zapytamy między innymi byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, rzecznika obecnego prezydenta Marka Magierowskiego, publicystów i ekspertów. Dziennikarze WP rozmawiać będą także z politykami najważniejszych partii w Polsce. W programie #dziejesięnażywo pracować będzie także zespół kilkudziesięciu dziennikarzy WP. Nasi reporterzy zbiorą reakcje zagraniczne, zapytają o zdanie Amerykanów mieszkających w Polsce, będą także na specjalnym wydarzeniu wyborczym organizowanym przez Ambasadę USA w Warszawie. Tam jesteśmy umówieni na wywiad z Paulem W. Jonesem - ambasadorem Stanów Zjednoczonych.

Szczegółową analizę wyników pokażemy w naszym Wirtualnym Studiu telewizyjnym. Przez reakcję światowych przeprowadzi was Tomasz Machała. Najnowsze informacje dotyczące wyborów prezydenckich w USA można znaleźć już teraz w specjalnym raporcie Wirtualnej Polski.

d2hyima
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hyima
Więcej tematów