Trwa ładowanie...
d1x1k25
d1x1k25
dzieje się na żywo
+1

Specjalne wydanie #dziejesięnażywo

Jak zmieni się świat po amerykańskich wyborach prezydenckich? Już w najbliższą środę 9.11 o godzinie 9:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski specjalne wydanie programu #dziejesięnażywo w związku z wyborami prezydenckim w Stanach Zjednoczonych. Program na żywo nadamy z zupełnie nowego, multimedialnego studia telewizyjnego a dwugodzinne wydanie poprowadzą nowi dziennikarze telewizyjni Wirtualnej Polski: znana z TVP i RMF FM Kamila Biedrzycka-Osica, związany wcześniej z TVN24 i TVP Igor Sokołowski oraz była prezenterka Telewizji Publicznej Małgorzata Serafin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1x1k25

W programie między innymi politycy, eksperci i publicyści przeanalizują dla Państwa konsekwencje wyborów najważniejszego światowego przywódcy jakim jest amerykański prezydent. Najświeższe relacje prosto ze sztabu wyborczego zwycięzcy zrealizuje Leszek Krawczyk specjalny korespondent Wirtualnej Polski w Stanach Zjednoczonych. Będzie również m.in. rozmowa z ambasadorem USA w Polsce. O konsekwencje amerykańskich wyborów dla Polski zapytamy związanych z Wirtualną Polską publicystów: Jacka Żakowskiego, Pawła Lisickiego i Sławomira Sierakowskiego.

Dodatkowo wszelkie publikacje dotyczące wyborów amerykańskiego prezydenta są dostępne już terazw specjalnym raporcie Wirtualnej Polski.

d1x1k25

Podziel się opinią

Share
d1x1k25
d1x1k25
Więcej tematów