Trwa ładowanie...
d38orra

Specjalista ocenia przemówienie Donalda Trumpa

Zapytaliśmy Krzysztofa Hillara, specjalistę od przemówień publicznych o ocenę przemówienia Donalda Trumpa. W jego ocenie, Donald Trump powiedział Ameryce to, w co sam wierzy. I mówił to z pewnością typową dla przedsiębiorców wysokiego szczebla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Specjalista ocenia przemówienie Donalda Trumpa
(PAP)
d38orra

Przemówienie Donalda Trumpa ma szansę zostać zapamiętane na długo. Cały świat usłyszał wiele mocnych słów i obietnic. Komentarz dla Wirtualnej Polski przedstawił także Krzysztof Hillar, specjalista od przemówień publicznych:

Donald Trump w swoim przemówieniu zaprezentował pewność siebie typową dla doświadczonego przedsiębiorcy i beznesmena. Mogliśmy go zobaczyć jako charyzmatycznego mówcę, który mówi to, w co wierzy. Widać to było po jego gestach, słowach i wyrazie twarzy.

W moim odczuciu, Trump naprawdę stawia na zyski w państwie, dla ludzi w nim żyjących. Wierzy, że uda mu się to osiągnąć.

d38orra

Widać także, że jest przekonany do swoich słów i bazuje na wieloletnich doświadczeniach, które zdobył w biznesie, współpracując z partnerami i osiągając sukcesy na tym polu.

Stylem wypowiedzi i mową ciała Donald Trump na pewno trafił i poruszył wielu ludzi. Z pewnością nie była to nudna przemowa.

W mojej ocenie było to dobrze przygotowanie przemówienie na tego typu uroczystość. Używając czasem kolokwializmów, dodawał mu lekkości. Z pewnością trafiło do jego zwolenników, ale być może i przysporzyło nowych przeciwników.

A jak wy oceniacie przemowę nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych?

d38orra

Podziel się opinią

Share
d38orra
d38orra
Więcej tematów