Trwa ładowanie...
d3mtks8

"Śp. Prezydent Jarosław Kaczyński". Fatalna pomyłka MSZ

Wpadka pracownika MSZ zajmującego się twitterowym kontem resortu. "Minister złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego" - taki wpis, ze zdjęciem szefa dyplomacji, pojawił się na portalu. Pomyłkę szybko naprawiono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński został omyłkowo "uśmiercony" przez pracownika MSZ
Jarosław Kaczyński został omyłkowo "uśmiercony" przez pracownika MSZ (PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d3mtks8

Na oficjalnym profilu Ministerstwa Spraw Zagranicznych na Twitterze pojawiło się zdjęcie z wizyty szefa dyplomacji w Mołdawii. Jacek Czaputowicz odwiedził przedstawicieli Polonii i złożył wieniec przed tablicą upamiętniającą Lecha Kaczyńskiego.

We wpisie pojawił się jednak kardynalny błąd. "Min. Czaputowicz rozpoczął wizytę w Republice Mołdawii. Minister złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego" - napisał pracownik MSZ.

Wpadka MSZ na Twitterze. "Nie powinna się była zdarzyć"

Pomyłkę szybko wychwycili inni użytkownicy portalu. Niebawem na profilu MSZ pojawiła się poprawna wersja wpisu, z imieniem brata prezesa PiS, Lecha. Resort przeprosił też za błąd. "Przepraszamy za błąd w poprzedniej wersji tweeta. Pomyłka ta nie powinna się była zdarzyć".

d3mtks8

Dziennikarz Łukasz Rogojsz zwrócił na Twitterze uwagę, że politycy PiS naśmiewali się niedawno z osób obsługujących konto Platformy Obywatelskiej na tym portalu. "Platformiana 'Łudź' była zabawna, że boki zrywać" - napisał.

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mtks8

Podziel się opinią

Share
d3mtks8
d3mtks8
Więcej tematów