Trwa ładowanie...
iwona wieczorek

Sopot. Zaginięcie Iwony Wieczorek. Kolejny dzień poszukiwań

To już trzeci dzień gdy policja przeszukuje ogródki działkowe w Sopocie. Chodzi o sprawę zaginionej przed laty Iwony Wieczorek. W piątek znaleziono kawałek materiału, mogący być fragmentem bielizny. Nie wiadomo jednak, czy ma on związek ze sprawą.

Share
Sopot. Zaginięcie Iwony Wieczorek. Kolejny dzień poszukiwań
Źródło: Materiały prasowe
d3zcbn5

Policyjni śledczy kontynuują przeszukiwanie ogródków działkowych położonych przy ulicy Reja w Sopocie.

Sopot. Poszukiwania Iwony Wieczorek trwają

Jak informuje Interia.pl, funkcjonariusze mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt. Korzystają z dronów i georadaru. Do akcji wkroczył też ciężki sprzęt w postaci koparki.

d3zcbn5

Policja od trzech dni przeszukuje każdy centymetr działki, na której przed zaginięciem miała przebywać Iwona Wieczorek. Nastolatka 10 lat temu była tam na grillu wraz ze znajomymi. Działka należy do rodziny znajomego zaginionej. Tuż po grillu grupką mieli udać się do jednego z sopockich klubów.

Zobacz też: Ludzie PiS zarobią na koronawirusie? Paweł Mucha oburzony: absurdalne rozumowanie

Sopot. Poszukiwania Iwony Wieczorek - nowe ślady na działce

Jak w piątek informowaliśmy na łamach Wirtualnej Polski, w pobliskim oczku wodnym funkcjonariusze znaleźli kawałek materiału mogący być fragmentem bielizny.

d3zcbn5

Na ten moment nie wiadomo, czy skrawek materiału jest powiązany ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja ani prokuratura nie udziela komentarza ws. poszukiwań.

Sopot. Poszukiwania Iwony Wieczorek i Archiwum X

Przypomnijmy, 19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku. Do tej pory nie została uznana za zmarłą. Teren działki, który obecnie przeszukuje policja, był sprawdzany już wcześniej, jednak podjęte tam działania nie był tak dokładne jak teraz.

Sprawą zaginięcia nastolatki zajmuje się Archiwum X, czyli działający w Krakowie Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Źródło: Interia.pl

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania ora informacje!

d3zcbn5

Podziel się opinią

Share
d3zcbn5
d3zcbn5
Więcej tematów